; charset=UTF-8" /> Sarı Sıcak 2017 Full İzle | 2018 Filmleri, Full Film izle, Hd Film izle

Sarı Sıcak 2017 Full İzle

17
( Yüksek Kalite ) Fragman TEK PARÇA HDYorum yap

Sarı Sıcak izleSarı Sıcak (2017) Fragman paylaşan: fragmanlar2017
Sarı Sıcak izle

Yönetmeni ve senaristi Fikret Reyhan olan dram ağırlıklı harika bir film ile karşınızdayız. Makinelerin gelişmesi ve hammaddeye artan talep nedeniyle canım ülkemizin her yerinde fabrikalar kurulmuş ve ülkemiz doğal güzelliklerini kaybetmeye başlamıştır. İşte bu sanayileşme adımlarından köyde birçok aile fazlasıyla etkilenmiştir. Geleneksel bir çiftçi babanın oğlu olan İbrahim tarlalarının fabrikaların arasında kalmasından ve tarlalarını almak isteyen sanayi kuruluşlarından çok etkilenmektedir. İbrahim baskıcı babasından ve bu durumlardan sıkılarak hayalinin peşinden koşmak için illegal işlere bulaşır. Bulaştığı bu işler kendisini ve ailesini zor duruma sokacak ve bedelini ailesi ile birlikte ödemeye mahkûm olacaktır. Sarı Sıcak izle seçeneğini kullanarak filmimizi izleyebilirsiniz.
Sarı Sıcak izle

Biraz önce paylaştığımız Tatlı Şeyler izle 2017 adlı filmi izlemenizi öneririz. Tatlı Şeyler 2017 izle, Tatlı Şeyler full hd izle ve Tatlı Şeyler izle gibi açıklamalar mevcuttur..

2.011
FILM BILGILERI 1 sene önce eklendi
Sarı Sıcak 2017 Full İzle

Yönetmeni ve senaristi Fikret Reyhan olan dram ağırlıklı harika bir film ile karşınızdayız. Makinelerin gelişmesi ve hammaddeye artan talep nedeniyle canım ülkemizin her yerinde fabrikalar kurulmuş ve ülkemiz doğal güzelliklerini kaybetmeye başlamıştır. İşte bu sanayileşme adımlarından köyde birçok aile fazlasıyla etkilenmiştir. Geleneksel bir çiftçi babanın oğlu olan İbrahim tarlalarının fabrikaların arasında kalmasından ve tarlalarını almak isteyen sanayi kuruluşlarından çok etkilenmektedir. İbrahim baskıcı babasından ve bu durumlardan sıkılarak hayalinin peşinden koşmak için illegal işlere bulaşır. Bulaştığı bu işler kendisini ve ailesini zor duruma sokacak ve bedelini ailesi ile birlikte ödemeye mahkûm olacaktır.

Tür: 2017 Filmleri, Aile Filmleri, Dram Filmleri, Suç Filmleri, Yerli Filmler

Yapım: 2017 - Türkiye

IMDB Puanı: 5,9/10

Yönetmen: Fikret Reyhan

Oyuncular: Aytaç Uşun , Mehmet Özgür , Tarık Köksal , Akan Atakan , Gökhan Şimşek

Etiketler: , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Sarı Sıcak 2017 Full İzle” filminde 3 Yorum bulunuyor.
  1. vawer - 1 sene önce demiş ki:

    restbrt

  2. Necmi - 12 ay önce demiş ki:

    Guzel

  3. asal - 1 ay önce demiş ki:

    açılmıyor