; charset=UTF-8" /> Organize İşler 1 Sansürsüz | 2017 Filmleri, Full Film izle, Hd Film izle

Organize İşler 1 Sansürsüz

0

Türkiye’nin en iyi komedi filmi yapımlarından biri daha sizlerle. “Vizontele” film serisinin ardından yine kamera arkasına geçen Yılmaz Erdoğan’dan enfes bir komedi filmi geliyor. Suç dünyasında yaşananları, babaları, çocukları, ailelerin ve yuvaların nasılda kolayca dağılabildiğini anlatacak olan dramatik bir yapım. Başrollerinde bir çok ünlü ismin rol aldığı güzel bir yapım. Yılmaz Erdoğan , Tolga Çevik , Cem Yılmaz , Özgü Namal , Demet Akbağ , Ebru Akel , Caner Alkaya , Sarp Apak , Mücahit Avcı , Erdem Baş , Rodin Alper Bingol , Hande Dane , Berfin Erdoğan , Öner Erkan , Altan Erkekli , Osman Gidisoğlu , Bican Günalan , Melike Güner , Sinem Güven , Salih Kalyon , Kadir Kandemir , Suzan Kardeş , Yasin Kocabuğa , Ersin Korkut , Başak Köklükaya , Ezgi Mola , Tuncer Salman , Gülhan Tekin , Şevket Süha Tezel , Erdal Tosun , Berrak Tüzünataç , Emir Faruk Uğurcan , Osman Wöber , Neslihan Yeldan , Murat Yıldırım ve Cemile Çam gibi isimler filmde rol almaktadır.

Organize İşler 1 izle
Bir oto hırsızı, sıradan bir hırsızlık yapacakken Süperman’e rastlar. Superman tamda bu esnada intihar etmektedir. Fakat bu hırsız onu kurtarır ve evine götürür. Evde uyanan Süperman, böbreğinin çalındığını fark eder. Organize işler 2 çeviren bu grup, büyük bir hırsızlık şebekesidir. Bu şebekenin içindeki tek saf ve temiz olan ise Superman’dir. Superman ne yaptıysa ne ettiyse bir türlü bu adamlar gibi kirli olmayı başaramamıştır. En iyi filmlerin içinde bulabileceğiniz kült bir yapım sizlerle. Organize işler 2 izlerken her sahnesini bir bir hatırlayacaksınız.

Biraz önce paylaştığımız Kardeşim Benim 2 Sansürsüz adlı filmi izlemenizi öneririz. kardeşim benim 2, kardeşim benim 2 filmi ve kardeşim benim 2 full izle gibi açıklamalar mevcuttur..

98
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?