Nereden Nereye izle Full Tek Parça 2017
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
10 Yorum 3,743 Görüntülenme

Nereden Nereye izle Full Tek Parça 2017

(Türkiye)

Yönetmen:

Volkan Dönmez

Oyuncular:

Sarp Levendoğlu, İnan Ulaş Torun, Yosi Mizrahi
Nereden Nereye izle
Henüz 25 yaşında olan Ejder Kalender'in en büyük hayali bir gün tanınmış, ünlü bir oyuncu olmaktır. Fakat genç adam Bodrum'da bir televizyon teknik servisinde çalışan Ejder, bunu bir meslek olarak değil de tırmanacağı zirve için kullandığı bir basamak olarak nitelendirmektedir. Hayallerinin gerçekleşeceği günü iple çeken Ejder, beklemediği bir an da hep hayalini kurduğu haberi alır. Sürekli severek izlediği dizinin yönetmeni ve oyuncusu Ejder'in evine ziyarete gelecektir. Bu haber bir dönüm noktası belkide tırmanacağı son merdiven basamağı olabilir. Dilerseniz Nereden Nereye izle seçeneğini kullanıp filmi sitemizden full olarak izleyebilirsiniz.

Nereden Nereye Full izle
2017 yılının en çok beklenen komedi filmleri arasında yer alan film, vizyona girmesi ile birlikte bir çok filmin önüne geçecek ve geniş bir izleyici kitlesine hitap edecek gibi görünüyor. Filmin yönetmenlik koltuğunda Volkan Dönmez, oyuncu kadrosunda ise Sarp Levendoğlu, İnan Ulaş Torun gibi birçok ünlü isim yer almaktadır. Bakalım filmin sonunda Ejder, hayallerine ulaşabilecek mi, yoksa bunlar hep hayal olarak mı kalacak? Eğer sizde sonunu merak ediyorsanız sitemizi kullanarak Nereden Nereye Tek Parça izle seçeneği ile izleyebilirsiniz.

Nereden Nereye izle



Nereden Nereye izle

Henüz 25 yaşında olan Ejder Kalender’in en büyük hayali bir gün tanınmış, ünlü bir oyuncu olmaktır. Fakat genç adam Bodrum’da bir televizyon teknik servisinde çalışan Ejder, bunu bir meslek olarak değil de tırmanacağı zirve için kullandığı bir basamak olarak nitelendirmektedir. Hayallerinin gerçekleşeceği günü iple çeken Ejder, beklemediği bir an da hep hayalini kurduğu haberi alır. Sürekli severek izlediği dizinin yönetmeni ve oyuncusu Ejder’in evine ziyarete gelecektir. Bu haber bir dönüm noktası belkide tırmanacağı son merdiven basamağı olabilir. Dilerseniz Nereden Nereye izle seçeneğini kullanıp filmi sitemizden full olarak izleyebilirsiniz.nereden nereye izle

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Yorumlar (10)