"> Moana izle Türkçe Dublaj Full HD 2017 | 2020 Filmleri, Full Film izle, Hd Film izle

Moana izle Türkçe Dublaj Full HD 2017

2

Moana izleMoana İzle

Polenazya’da yaşayan genç ve cesur bir kızdır Moana. Kabilesi için birçok zorluğa girmiş ve yaşadığı bölgede barışı sürekli olarak yaymıştır. Buda onun en büyük özelliklerinden biri olarak kabul edilmektedir. Nitekim Polenazya’da savaşlar bitmiş ve bölgeye tamamen barış hâkim olmuştur. Sizlerde bu anlara Moana izle seçeneği ile eşlik edebilirsiniz.
moana izle

1.090
FILM BILGILERI 3 sene önce eklendi
Moana izle Türkçe Dublaj Full HD 2017

Moana İzle
Polenazya’da yaşam sürdüren genç ve yürekli bir kızdır Moana. Kabilesi amacıyla çoğu zorluğa girmiş ve yaşadığı bölümde barışı sıksık olarak yaymıştır. Buda onun en büyük özelliklerinden biri olarak kabul edilmektedir. Nitekim Polenazya’da savaşlar bitmiş ve bölgeye tamamıyla barış hâkim olmuştur. Sizlerde bu anlara Moana izle alternatifi ile eşlik edebilirsiniz.
Moana Filmi
Yarı allah yarı insan olan Te Whiti ise Dünya’yı ele geçirmek amacıyla büyü yapmıştır. Tek amacı Dünya’nın tek sahibi olmaktır. Yaptığı büyü Polenazya’ya da ulaşınca Moana kabilesini ve insanlığı güvenliğini sağlamak amacıyla büyük bir risk alacaktır. Ancak Te Whiti’nin yaptığı büyüyü bozmak basit olmayacaktır. Sizlerde istediğiniz ve istek ettiğiniz her yerden Moana Türkçe Dublaj izle alternatifi ile kesintisiz sistem üzerinden kaliteli bir şekilde izleyebilirsiniz.

Tür: Aile Filmleri, Animasyon Filmleri, Macera Filmleri

Yapım: ABD

Yönetmen: John Musker, Ron Clements

Oyuncular: Auli'i Cravalho, Dwayne Johnson, Alan Tudyk

Etiketler: , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Moana izle Türkçe Dublaj Full HD 2017” filminde 1 Yorum bulunuyor.
  1. hakan - 4 ay önce demiş ki:

    çk guzel