Hızlı ve Tüplü İzle Tek Parça Full HD
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
583 Yorum 29,997 Görüntülenme

Hızlı ve Tüplü İzle Tek Parça Full HD

(Türkiye)

Yönetmen:

Necmi Yıldırım, Yusuf Güven

Oyuncular:

Bilal Akif Yörük, Sinem Ertuğrul, Nazlı Yağmur Genç
Hızlı ve Tüplü İzle
Gökhan ve Metin ufak yaşlardan beridir dosttır. Aynı mahallede olmaları ve aynı mahallede büyümeleri dost olmaları amacıyla en mühim sebeptir. Kahramanlarımız eş güdümlü okula gitse de çalışma talebi onları okuldan uzaklaştırmıştır. İki dost ufaktan da olsa para kazanmak amacıyla araba tamiri işi ile uğraşmaktadırlar. İkili gene bir gün mahallelerinde yürürken gözleri bir oto galeriye ilişir. Ancak asıl ilgilerini çeken oto galerinin güzelliği değil ortamında bulanan Şahin markaları arabanın güzelliğidir. Bu araba aniden ikisinin de hayali oluverir. Ancak onu alabilmek amacıyla yeterli parasal güçleri bulunmamaktadır. Dişlerinden tırnaklarından artırarak para biriktirmeye karar verirler. Ve uzun süreli bir birikim sonrası hayalleri gerçekleşmek üzeredir. Siz de filmi HD nitelikte arkanıza yaslanıp izlemek istiyorsanız sitemiz üzerinden Hızlı ve Tüplü izle sekmesini kullanarak kahramanlarımıza eşlik edebilirsiniz.
Hızlı ve Tüplü Filmi
En sonucunda gördükleri o arabayı alabilmişlerdir. Ancak araba almaları onları bambaşka problemler ile karşılaştıracaktır. Arabayı alınca yeni istekler ortaya gelmiştir. Arabayı kendi isteklerine göre göze hitap edecek bir şekilde tasarlamak isterler. Ancak arabayı alacak parayı bile zar zor biriktiren iki genç amacıyla bu hiçte basit olmamıştır. Neyse ki bu sefer saygıda eksiklik etmedikleri, uzun vakittir emek verdikleri ustaları bu sefer kahramanlarımızın imdadına yetişmiştir. Artık şehrin en gösterişli arabası iki kafadardadır. Şimdi ise sıra modifiyeli Şahin’i etrafa tanıtmaya gelmiştir. Bunun amacıyla ellerinden geleni yaparlar. İllegal yarışlara bile katılırlar. Araba sevdalılarının ilgilerini üstlerine çekmeye başaran film 2017 senesinde beyazperde de bekleyenleri ile buluşmuştur. Oyuncu kadrosu her ne kadar çok duyulmadık isimler olsa da, yetenekli oyun ve rolleri ile filme eşi benzeri olmayan bir güzellik katmışlardır. 2017 Komedi filmleri arasında yer alan film yakın vakitte izleyenlerin beğenisi ile en üst sıradaki konumunu almıştır. Sizlerde istediğiniz ve istek ettiğiniz her yerden Hızlı ve Tüplü full izle alternatifi ile filmi kesintisiz sistem üzerinden kaliteli bir şekilde izleyebilirsiniz.

Hızlı ve Tüplü izle


Hızlı ve Tüplü İzle
Gökhan ve Metin küçük yaşlardan beridir arkadaştır. Aynı mahallede olmaları ve aynı mahallede büyümeleri arkadaş olmaları için en önemli sebeptir. Kahramanlarımız birlikte okula gitse de çalışma isteği onları okuldan uzaklaştırmıştır. İki arkadaş ufaktan da olsa para kazanmak için araba tamiri işi ile uğraşmaktadırlar. İkili yine bir gün mahallelerinde yürürken gözleri bir oto galeriye ilişir. Fakat asıl dikkatlerini çeken oto galerinin güzelliği değil içerisinde bulanan Şahin markaları arabanın güzelliğidir. Bu araba birden ikisinin de hayali oluverir. Fakat onu almak için yeterli maddi güçleri bulunmamaktadır. Dişlerinden tırnaklarından artırarak para biriktirmeye karar verirler. Ve uzun süreli bir birikim ardından hayalleri gerçekleşmek üzeredir. Siz de filmi HD kalitede arkanıza yaslanıp izlemek istiyorsanız sitemiz üzerinden Hızlı ve Tüplü izle seçeneğini kullanarak kahramanlarımıza eşlik edebilirsiniz.

hızlı ve tüplü izle

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Yorumlar (583)