"> Hababam Sınıfı Yeniden 2019 Filmi Full HD izle | Film İstasyonu - Part 2

Hababam Sınıfı Yeniden 2019 Filmi Full HD izle

0
( Yüksek Kalite ) Part 1 Part 2Yorum yap


Uyarı: Filmi oynatabilmek için en az 1 yorum yapmanız gerekmektedir. İyi seyirler dileriz.

Hababam Sınıfı Yeniden 2019 Filmi Full HD izle

Hababam Sınıfı Yeniden 2019 Filmi Full HD izle

Güdük Necmi, İnek Şaban, Mahmut Hoca ve daha çoğu efsane durumuna gelen oyuncu kadrosu ile uzun yıllardır gönüllerde taht kuran Hababam Sınıfı serisi, Hababam Sınıfı Yeniden olarak beyaz perdeye uyarlanıyor. Geçmiş yıllara ait olan Hababam Sınıfı filmleri, bugünümüzde hala gerektiğince çok izleyiciye sahiptir. Türk sinema sektörünün ikonik film serilerinden biri olmayı başarmıştır. Hababam Sınıfı serisinin vizyona girmesinin sonrasında geride bıraktığımız onca seneye karşın yeni nesli de güldürmeyi başarıyor. Film, komik tiplemeleri ve vermek istediği mesajlar ile her kesime hitap ediyor.
Klasikleşmiş filmin yan sıra bu filmde yeni bir boyut, yeni karakterler ve yeni bir dil hakimdir. Orijinal filmde bulunduğu gibi mizah ve duygusallığın harmanlandığı film, her kesim ve her yaştaki şahsa hitap ediyor.
Filmde Neler Oluyor?
Rıfat Ilgaz’ın eseri olan ve yönetmenliğini Ertem Eğilmez’in yapmış bulunduğu Hababam Sınıfı, Hababam Sınıfı Yeniden olarak film severlerin beğenisine sunuluyor. Yönetmen koltuğunda “Biz Size Döneriz” ve “Damat Takımı” gibi gülünç filmleri ile ismini duyuran Doğa Can Anafarta’nın bulunduğu filmin senaryosunu ise Evren Erdoğan ve Ayşe Balıbey beraber kaleme almıştır. Başta İnek Şaban, Güdük Necmi ve Mahmut Hoca tiplemeleri ile tanınan filmde, karakterlerin konumunu diğer oyuncular alıyor. Filmde müdür yardımcısı rolündeki Mehmet Hoca’yı Altan Erkekli, okul müdürünü de Osman Alkaş canlandırıyor. Filmin yapımcıları, bu filmin Hababam Sınıfı serisinden değişik bulunduğunu belirtiyor. Karakterlerin birebir aynı olmadığı, sadece Damat Ferit olarak Yusuf Çim’in karakterinin yakın bulunduğunu ama çoğu karakterlerin aynı olmadığını vurguluyor. Nostaljik görüntüler ile çağdaş sinema dünyasını birleştirmenin amaçlandığı filmde, yeni oyuncular seyircilerini bekliyor olacak. Yeni bir jenerasyon, yeni karakterler ve yeni bir dil kullanılarak Hababam Sınıfı’nın ruhu tekrardan yaşatılıyor. Filmde, Özel Çamlıca Lisesi tekrardan karma sisteme geçiyor. Böylece, Hababam Sınıfı filmlerinde bulunduğu gibi tekrar kız ve erkek öğrenciler arasında tatlı bir rekabet başlıyor. Hababam Sınıfı’nın müdavimleri olan erkek öğrenciler, yeni gelen kız öğrenciler ile başta birbirlerine alan okusalar da, sonrasında birlik olmayı başarıyorlar. Maceralara hep beraber atılıyorlar.
Hababam Sınıfı ‘Yeniden’ Beyaz Perdede
HANN Film’in yapımcılığını yaptığı Hababam Sınıfı Yeniden filminde Türk sinemasında tecrübeli ve sevilen yüzleri bir araya geliyor. Altan Erkekli, Toygan Avanoğlu, Hande Katipoğlu, Sadi Celil Cengiz, Osman Alkaş, Hülya Duyar gibi çoğu isim filmin başrolünde yer alıyor. Orijinal Hababam Sınıfı kadrosunda yer alan Halit Akçatepe, Kemal Sunal, Ahmet Arıman, Tarık Akan, Feridun Şavlı gibi isimlerin alana getirdiği filmin yeni versiyonu olan Hababam Sınıfı Yeniden kadrosunu, Yusuf Çim, Özge Özacar, Giray Altınok, Nehir Aydın, Fırat Albayram, Nazlı Pınar Kaya ve Sami Aksu oluşturuyor. Filmin çekimlerine 2018 senesinde başlandı ve bitmesi amaçlanan 6 haftada da bitirildi. Film, 5 Nisan 2019’da vizyona girecektir.

1.839
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Hababam Sınıfı Yeniden 2019 Filmi Full HD izle” filminde 2 Yorum bulunuyor.
  1. hasan - 1 sene önce demiş ki:

    süper film

  2. hasan - 1 sene önce demiş ki:

    süper bir filim