Eski Sevgili izle 2017 Yerli Komedi FULL HD
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
25 Yorum 2,138 Görüntülenme

Eski Sevgili izle 2017 Yerli Komedi FULL HD

(Türkiye)

Yönetmen:

Emir Khalilzadeh

Oyuncular:

Tolgahan Sayışman, Bade İşçil, Ünal Yeter
Eski Sevgili izle
Tanıştıkları günden bugüne tamı tamına 63 kez ayrılıp barışan bir çift düşünün. Tam her şey bitti diye düşünülürken 14 Şubat sevgililer gününde çiftimiz tekrar karşılaşıp yeni maceralara yelken açıyorlar. Genç yaşlardan beri birbirini tanıyan, Barış ve Feride her ne kadar uzun yıllar olsa da uzun soluklu bir ilişkiye imza atamamışlardır. Sizde Eski Sevgili izle seçeneğinden yararlanarak filme sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Eski Sevgili Filmi
Birbirinden pek çok kez ayrılan çiftimiz her ne kadar da birbirlerini çok sevseler de kendi istekleri üzerine severken ayrılmışlardır. Böylesinin ikisi içinde daha iyi olacağını düşünmüşler ve belki de akıllarına bir daha hiç karşılaşamamak düşüncesi yerleşmiştir. Yıllar sonra 14 Şubat gününde tekrar karşı karşıya gelen çift birleşir. Ama bu birleşme çiftimize beraberinde neler getirecektir? Filmin başrol ekibinde Tolgahan Sayışman ve Bade İşçil yer almaktadır. 2017 yılının beklenen Romantik-Komedi filminin yönetmenliğini ise Emir Khalilzadeh üstlenmiştir. Sizde filmi sitemiz aracılığıyla Eski Sevgili tek parça izle seçeneğini kullanarak full olarak izleyebilirsiniz.

Eski Sevgili izleEski Sevgili izle

Tanıştıkları günden bugüne tamı tamına 63 kez ayrılıp barışan bir çift düşünün. Tam her şey bitti diye düşünülürken 14 Şubat sevgililer gününde çiftimiz tekrar karşılaşıp yeni maceralara yelken açıyorlar. Genç yaşlardan beri birbirini tanıyan, Barış ve Feride her ne kadar uzun yıllar olsa da uzun soluklu bir ilişkiye imza atamamışlardır. Sizde Eski Sevgili izle seçeneğinden yararlanarak filme sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.eski sevgili filmi izle

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Yorumlar (25)