"> Dağların Ardında Rabi'h | 2020 Filmleri, Full Film izle, Hd Film izle

Dağların Ardında Rabi’h 2017 Full Hd İzle

0
( Yüksek Kalite ) Fragman TEK PARÇA HDYorum yap

Dağların Ardında Rabi’h izle

Dağların Ardında Rabi’h izle

2017 Fransa Lübnan ortak yapımı muhteşem bir dram filmi ile siz sinemaseverlerin karşısındayız.23 Haziran 2017 yılında vizyona girecek olan filmde Lübnan’ın küçük bir köyünde yaşayan Rabih görme engelli bir gençtir. Müziğe olan tutkusu nedeniyle ailesi onu görme engellilerinin gittiği özel bir okula yazdırmıştır. Annesi ve amcası ile mutlu bir hayat süren Rabih her şeyden habersiz müziğe olan tutkusu ile hayata bağlanmayı başarmıştır. Müzik konusunda çok yetenekli olan Rabih’in okulunda Avrupa’da yapılacak müzik yarışmasına katılma durumu söz konusu olmuştur. Bu duruma çok sevinen Rabih hazırlıklara hemen başlar ve pasaport almak için işleme koyulur. Pasaport alacağı sırada kimliğini inceleyen görevliler Rabih’in kimliğinin sahte olduğundan şüphelenirler ve gözaltına anılır. İşte Rabih’in bilinmeyenlerle dolu hayatı bu dakikadan sonra başlamış oldu. Hayatı boyunca doğru bildiği her şeyin yalan olduğunu anlayan Rabih bir karar verir ve gerçek kökenini ve kimliğini bulmak için and içer. Bu dakikadan sonra filmi izleyerek geçmişini arayan bir müzisyenin samimi ve dokunaklı hayat hikâyesini içinizde hissedeceksiniz. Dağların Ardında Rabi’h izle seçeneğini kullanarak filmimizi izleyebilirsiniz.
Dağların Ardında Rabi'h izle

Biraz önce paylaştığımız Tavşan Okulu 2017 Full Hd İzle Türkçe Dublaj adlı filmi izlemenizi öneririz. RABBIT SCHOOL Trailer, Tavşan Okulu 2017 Full Hd İzle Türkçe Dublaj ve Tavşan Okulu izle 2017 filmi gibi açıklamalar mevcuttur..

401
FILM BILGILERI 3 sene önce eklendi
Dağların Ardında Rabi’h 2017 Full Hd İzle

2017 Fransa Lübnan ortak yapımı muhteşem bir dram filmi ile siz sinemaseverlerin karşısındayız.23 Haziran 2017 yılında vizyona girecek olan filmde Lübnan’ın küçük bir köyünde yaşayan Rabih görme engelli bir gençtir. Müziğe olan tutkusu nedeniyle ailesi onu görme engellilerinin gittiği özel bir okula yazdırmıştır. Annesi ve amcası ile mutlu bir hayat süren Rabih her şeyden habersiz müziğe olan tutkusu ile hayata bağlanmayı başarmıştır. Müzik konusunda çok yetenekli olan Rabih’in okulunda Avrupa’da yapılacak müzik yarışmasına katılma durumu söz konusu olmuştur. Bu duruma çok sevinen Rabih hazırlıklara hemen başlar ve pasaport almak için işleme koyulur. Pasaport alacağı sırada kimliğini inceleyen görevliler Rabih’in kimliğinin sahte olduğundan şüphelenirler ve gözaltına anılır. İşte Rabih’in bilinmeyenlerle dolu hayatı bu dakikadan sonra başlamış oldu. Hayatı boyunca doğru bildiği her şeyin yalan olduğunu anlayan Rabih bir karar verir ve gerçek kökenini ve kimliğini bulmak için and içer. Bu dakikadan sonra filmi izleyerek geçmişini arayan bir müzisyenin samimi ve dokunaklı hayat hikâyesini içinizde hissedeceksiniz.

Tür: 2017 Filmleri, Biyografik Filmler, Dram Filmleri, Epik Filmler

Yapım: 2016 - Lübnan , Fransa

Yönetmen: Vatche Boulghourjian

Oyuncular: Barakat Jabbour , Julia Kassar , Toufic Barakat , Michel Adabachi , Gaby Khalil

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?