"> BABAMIN KEMİKLERİ FİLMİ İZLE (2019) | 2020 Filmleri, Full Film izle, Hd Film izle

BABAMIN KEMİKLERİ FİLMİ İZLE (2019)

1
( Yüksek Kalite ) Part 1 Part 2Yorum yap

BABAMIN KEMİKLERİ FİLMİ İZLE (2019)

Babamın Kemikleri filmi izle Ömer seneler evvelce uzaklaştığı köyünden seneler sonrasında gizemli bir şekilde, oğluyla beraber yine gelecektir. Filmimizin hikâyesi Ömer’in eski vakitlardan birisinde yaşadığı yüz kızartıcı hadise yüzünden herkese küsüp köyünden kaçar ismim uzaklaşmasıyla başlamakta. Bu hadise, onu o kadar derinden etkilemiştir ki çocuk yaşta başına gelmesine karşın yaşamı süresince yemin etmiştir; kendisine katiyen geri dönmeyecektir.

Babamın Kemikleri filmi full hd Ömer’in yeni yerleştiği yerde yaşamı gerektiğince iyi geçmektedir. Kendine mutlu bir aile kuran Ömer’in birde oğlu dünyaya gelir. Ne karısına ne de oğluna yaşadığı yüz kızartıcı hadisedan bahsetmez ve bir sır olarak saklamaya niyetlidir. Fakat evdeki hesap çarşıya uymaz ölüm döşeğinde can çekişen annesinin vasiyeti bir anda şok tesiri yaratacaktır. Annesi Ömer’den öldüğü vakit kocasının yanına na’şının gömülmesini vasiyet edecek, onun kendi içersinde zor haller yaşamasına niçin olacaktır.

Biraz önce paylaştığımız ŞAMPİYON FULL HD İZLE (2018) adlı filmi izlemenizi öneririz. şampiyon 2019 full izle ve şampiyon 2019 izle gibi açıklamalar mevcuttur..

788
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?