"> 93 Yazı 2017 Full Hd İzle | 2020 Filmleri, Full Film izle, Hd Film izle

93 Yazı 2017 Full Hd İzle

1
( Yüksek Kalite ) Fragman TEK PARÇA HDYorum yap

93 Yazı izle93 Yazı izle

Muhteşem bir senaryo ve ödüle doymayan bir yapıt olan 93 Yazı filmi Berlin film festivalinde En iyi ilk film ödülü, İstanbul film festivalinde ise Jüri özel ödülünü alarak adından uzun süre bahsettirecek görünüyor. Yönetmenliğini Carla Simon’un kendi hayatını konu alarak çektiği başarılı filmde henüz 6 yaşında iken anne ve babasını kaybederek büyük bir travma yaşayan Frida’nın dayısı ve yengesinin yanında yaşamaya başlaması ve alışkın olduğu şalı hayattan taşrada yaşamaya mecbur kalmasını konu alan gerçek bir yaşam hikayesi izleyeceksiniz. Frida yeni ailesine alışma çabası ve annesini unutamaması gibi durumlardan dolayı geçirmiş olduğu travmayı atlatabilecek mi? Tüm bu soruların cevabını filmi izleyerek ulaşabilirsiniz. Transformens 5 izle seçeneğini kullanarak filmimizi izleyebilirsiniz.
93 Yazı izle

Biraz önce paylaştığımız Büyü 2 2017 Full Hd izle adlı filmi izlemenizi öneririz. Büyü 2 1080p izle, Büyü 2 filmi izle ve Büyü 2 full hd izle gibi açıklamalar mevcuttur..

292
FILM BILGILERI 3 sene önce eklendi
93 Yazı 2017 Full Hd İzle

Muhteşem bir senaryo ve ödüle doymayan bir yapıt olan 93 Yazı filmi Berlin film festivalinde En iyi ilk film ödülü, İstanbul film festivalinde ise Jüri özel ödülünü alarak adından uzun süre bahsettirecek görünüyor. Yönetmenliğini Carla Simon’un kendi hayatını konu alarak çektiği başarılı filmde henüz 6 yaşında iken anne ve babasını kaybederek büyük bir travma yaşayan Frida’nın dayısı ve yengesinin yanında yaşamaya başlaması ve alışkın olduğu şalı hayattan taşrada yaşamaya mecbur kalmasını konu alan gerçek bir yaşam hikayesi izleyeceksiniz. Frida yeni ailesine alışma çabası ve annesini unutamaması gibi durumlardan dolayı geçirmiş olduğu travmayı atlatabilecek mi? Tüm bu soruların cevabını filmi izleyerek ulaşabilirsiniz.

Tür: 2017 Filmleri, Aile Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri, Biyografik Filmler, Dram Filmleri, Epik Filmler, Psikolojik Filmler, Türkçe Dublaj

Yapım: 2017 - İspanya

IMDB Puanı: 7.6 / 10

Yönetmen: Carla Simon Pipó

Oyuncular: Laia Artigas , Paula Robles , Bruna Cusí , David Verdaguer , Fermí Reixach

Etiketler: , , , , , , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?